-19%Набір автомобіліста з компресором і пусковими дротами для Ford. Комплект автомобіліста універсальний для Ford.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 500 ₴
2 025 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склад автонабору:
1)Сумка на блискавці з логотипом
2) Знак аварійної зупинки
3) Аптечка м'яка
4) Трос 3 тонни
5) Вогнегасник вуглекислотний 1 л
6) Ганчірка-мікрофібра 30*30
7) Компресор ELEGANT 12V, 7 атм,в прикурку .
8) Провід прикурювача 200А
9) Рукавички.
10) Жилет світловідбивний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Світловідбиваючий жилет, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 025 ₴
