-10%Розгалуджувач прикурювача HOCO 2в1 + 1 USB + 1 Type-C Quick Charge, 12-24В, 18W
- В наявності
- Код: Z59
495 ₴
445,50 ₴
+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розгалужувач прикурювача автомобіля 2 гнізда USB-C PD30W + USB-A 18W QC 3.0 з кабелем 0.75 м Hoco 240W — потужний і компактний автомобільний зарядний пристрій із двома портами — ідеальне рішення для швидкого й безпечного підзаряджання пристроїв у дорозі. Обладнане сучасним портом USB-C Power Delivery до 30W і USB-A QC 3.0, що дає змогу одночасно заряджати смартфони, планшети, навігатори, реєстратори та інші ґаджети на максимальній швидкості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 46684 |
| Колір | Чорний |
| Розмір | 65x55x35 mm |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Матеріал | високоміцний тугоплавкий пластик |
| Особливості | з 1m подовжувачем |
| Потужність | 120 W |
| Напруга | 12 V |
| Кількість роз'ємів | 2-12V |
| Гарантія | 6 місяців |
- Ціна: 445,50 ₴
