влевовправо
-5%Преміум ножний одноциліндровий насос "PEDALPOWER PRO Black Edition" Heyner 215010
- В наявності
- Код: 95626
2 365 ₴
2 247 ₴
+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміум ножний одноциліндровий насос "PEDALPOWER PRO Black Edition" Heyner 215010 з манометром призначений для накачування шин автомобілів, мотоциклів, інших транспортних засобів та надувних виробів. Циліндр і рама виготовлені з високоякісної сталі. Манометр з регульованою червоною позначкою, також насос оснащений 60 см пневмотическим шлангом і 3 спеціальними адаптерами, з допомогою яких ви без проблем подкачаете все що запланували.
• адаптер для важкодоступних вентилів
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 215010 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
• адаптер для важкодоступних вентилів
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 215010 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,4 kg кг |
| Габарити | 285x100x90 mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга | 60 cm |
| Код товару | 95626 |
| Кількість адаптерів | 3 |
| Манометр | Є |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | З мульти-вентильним з'єднанням для автошин і вело |
| Тип | Ножний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 247 ₴








