влевовправо
-5%Ножний двоциліндровий насос "AeroPump 2 Cylinder" Alca 202000
- В наявності
- Код: 30755
688 ₴
653,60 ₴
+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножной двухцилиндровый насос "AeroPump 2 Cylinder" Alca 202000 с манометром предназначен для накачивания шин автомобилей, мотоциклов, других транспортных средств и надувных изделий. Цилиндры и рама изготовлены из высококачественной стали. Манометр с регулируемой красной отметкой, также насос оснащен 60 см пневмотическим шлангом и 4 специальными адаптерами, с помощью которых вы без проблем подкачаете все что запланировали.
На нашем сайте Вы можете приобрести насос ножной Alca 202000 по отличной цене и 100% гарантией качества.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
На нашем сайте Вы можете приобрести насос ножной Alca 202000 по отличной цене и 100% гарантией качества.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 kg кг |
| Габарити | 256x142x79 mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга | 60 cm |
| Код товару | 30755 |
| Кількість адаптерів | 4 |
| Манометр | Є |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | Двоциліндровий |
| Тип | Ножний |
| Колір | Синій/Чорний |
- Ціна: 653,60 ₴




