влевовправо
-5%Преміум ножний двоциліндровий насос "PEDAL MAX PRO" Heyner 225000
- В наявності
- Код: 31997
2 805 ₴
2 665 ₴
+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміум ножний двоциліндровий насос "PEDAL MAX PRO" Heyner 225000 з манометром призначений для накачування шин автомобілів, мотоциклів, інших транспортних засобів та надувних виробів. Циліндри і рама виготовлені з високоякісної сталі. Манометр з регульованою червоною позначкою, також насос оснащений 65 см пневмотическим шлангом і 3 спеціальними адаптерами, з допомогою яких ви без проблем подкачаете все що запланували.
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 225000 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
• з мульти-вентильним з'єднанням для автошин і велошин (також для клапанів Dunlop, Sclaverand і Schrader)
• покращена, неслизька накладка педалі, захищений манометр з гумовою покришкою
• більш стійкі гумові ніжки
• матова лакована рамка
• фірмова сумка в комплекті
На нашому сайті Ви можете придбати насос ножний Heyner 225000 за відмінною ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося оптовою торгівлею за цим брендам і завжди відкриті для нових клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,04 kg кг |
| Габарити | 297x130x90 mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга | 65 cm |
| Код товару | 31997 |
| Кількість адаптерів | 3 |
| Манометр | Є |
| Матеріал | сталь |
| Особливості | Двоциліндровий, з мульти-вентильним з'єднанням д |
| Тип | Ножний |
| Колір | Червоний/Чорний |
- Ціна: 2 665 ₴









