влевовправо
-5%Преміум автомобільний компресор "CompactPower PRO" Heyner, 12V, 100W, 235000
- В наявності
- Код: 38842
1 167 ₴
1 108,65 ₴
+380 (50) 142-71-57
Менеджер
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний преміум компресор ТМ Heyner "CompactPower PRO" 235000 являє собою прекрасний зразок німецької якості. Він виручить власника автомобіля при проблемах з накачуванням шин.
Даний компресор працює від прикурювача 12В. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю 3 метри.
Купуючи компресор ТМ Heyner "CompactPower PRO" 235000 – Ви отримуєте супер товар за розумну ціну!
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 21bar
• Продуктивність 12 l/min
• Довжина кабелю 3m
• Потужність 100W
• З манометром
Даний компресор працює від прикурювача 12В. Наявність 4 адаптерів дозволяє його використовувати також для човнів, матраців, м'ячів і багато чого іншого. Довжина кабелю 3 метри.
Купуючи компресор ТМ Heyner "CompactPower PRO" 235000 – Ви отримуєте супер товар за розумну ціну!
Характеристики:
• Напруга 12V
• Тиск 21bar
• Продуктивність 12 l/min
• Довжина кабелю 3m
• Потужність 100W
• З манометром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7 kg кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Давление втягивания | 21 bar |
| Довжина кабелю | 3 m |
| Довжина шланга | 40 cm |
| Код товару | 38842 |
| Комплектність | Компресор і 4 адаптера |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 100 W |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | з манометром |
| Продуктивність | 12 l/min |
| Розмір | 130x85x165 mm |
| Сила струму | 12 A |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 108,65 ₴







