
45 Хомут оцинкований силовий Apro 18 мм 26-28 мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: HDA1-06HDA1-06
24 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (50) 142-71-57
Діана
- +380 (93) 354-09-74Менеджер
- +380 (98) 941-11-25Сергій
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хомут силовий APRO 26-28 мм W1
Призначений для використання у важких експлуатаційних умовах, здатний витримувати високий тиск і глибокий вакуум. Слугує для фіксації, обтиснення та герметизації різних з'єднань у гідравлічних та пневматичних системах: труб, шлангів, патрубків, гнутких повітроводів.
Застосовуються в автопромисловості, суднобудуванні, сільському господарстві, будівництві, станкобудуванні.
Матеріал: Оцинкована сталь (W1)
Діаметр
26-28 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип хомута | Силовой |
| Материал хомута | Оцинкованная сталь |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Ширина полосы | 16 мм |
| Толщина полосы | 0.6 мм |
| Цвет | Белый |
| Вес упаковки | 0.025 кг |
| Размер гайки | М8 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 24 ₴
